fbpx

xVolume

oway, volumizing, xvolume

LINIA POGRUBIAJĄCA I DODAJĄCA OBJĘTOŚCI DELIKATNYM, ŁAMLIWYM, MATOWYM I CIENKIM WŁOSOM

Cienkie, delikatne włosy są bardziej podatne na czynniki zewnętrzne i szybciej się elektryzują: dlatego mają trudności z zachowaniem stylizacji. Aby poprawić ich wygląd, potrzebne są lekkie, ukierunkowane formuły zaspokajające potrzeby cienkich włosów.

Linia xVolume składa się z delikatnej i lekko nawilżającej kąpieli do włosów, która oczyszcza i ożywia włosy oraz sprayu, który unosi włosy od nasady. Dzięki tym produktom, włosy są  silniejsze, bardziej sprężyste, optycznie pogrubione i pełne objętości.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

KRWAWNIK POSPOLITY
Pobudza mikrokrążenie krwi w skórze głowy i stymuluje wzrost zdrowych włosów dzięki zawartości flawonoidów, które pomagają zachować integralność struktury włosa.

ORGANICZNE

IMBIR
Wzmacnia włosy poprzez pobudzanie mikrokrążenia, poprawiającego przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i wspomagającego wchłanianie substancji odżywczych. Działa antyoksydacyjnie oraz wykazuje właściwości stymulujące, oczyszczające i antyseptyczne.

ETYCZNE

CZARNY RYŻ
Znany również jako Khao Gram, czarny ryż występuje naturalnie w zwrotnikowych i podzwrotnikowych rejonach południowej Azji. Niezwykle bogaty w antocyjany, nadające mu charakterystyczny fioletowy kolor, czarny ryż ma silne właściwości antyoksydacyjne i pomaga zabezpieczać włosy przed wpływem agresywnych czynników zewnętrznych.

BUKIET ZAPACHOWY

AKSAMITKA, GERANIUM, MANDARYNKA, KOLENDRA

KWIATOWE, POBUDZAJĄCE AROMATY TWORZĄ SYSTEM ZABIEGÓW NADAJĄCYCH SPRĘŻYSTOŚĆ I UTRWALENIE WŁOSOM CIENKIM I PODATNYM NA OBCIĄŻENIE

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
ŁAGODZĄCE I RELAKSUJĄCE