fbpx

silk’n glow

oway, silk n glow

LINIA WYGŁADZAJĄCA DO WŁOSÓW GRUBYCH I PUSZĄCYCH SIĘ NADAJĄCA IM WYJĄTKOWEJ JEDWABISTOŚCI

Aby zdyscyplinować kędzierzawe, grube i trudne do ułożenia włosy, należy działać na dwóch frontach: stosować składniki odżywcze działające głęboko wewnątrz włókien włosowych i wygładzające, zamykające łuskę włosową na powierzchni. Kręcone i suche włosy charakteryzują się rozchylonymi łuskami, przez co nie odbijają światła, a włosy wydają się matowe i tępe w dotyku.

Kąpiel z linii silk’n glow zapewnia pierwszy efekt regulujący. Odżywcza maska pozwala na wydobycie jedwabistej miękkości włosów. Serum to ostatni akcent,
który pokrywa włosy mikrocząsteczkami światła, nadając im efekt glow.

Połączenie restrukturyzujących składników aktywnych, takich jak: owies, masło Cupuaçu i olej z orzechów brazylijskich sprawiają, że włosy są miękkie i lśniące.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

OWIES
Wspiera i odbudowuje suche, odwodnione i matowe włosy. Betaglukan zawarty w wyciągu z owsa nawilża i tworzy warstwę ochronną, zabezpieczając włosy przed działaniem wolnych rodników.

ORGANICZNE

MASŁO CUPUAÇU
Cupuaçu to orzech pochodzący z Brazylii. W wyniku tłoczenia na zimno, jego nasiona uwalniają masło o doskonałych właściwościach nawilżających
i zmiękczających. Odżywia i wzbogaca włókna włosów oraz dodaje im blasku.

ETYCZNE

OLEJ Z ORZECHÓW BRAZYLIJSKICH
Bogaty w witaminy A i B rozpuszczalne w wodzie, pomaga zdyscyplinować włosy i zapobiega puszeniu, nadaje połysk oraz ułatwia rozczesywanie.

BUKIET ZAPACHOWY

SŁODKA POMARAŃCZA, WANILIA, MANDARYNKA

ODŻYWCZA LINIA O BOGATYM, ZMYSŁOWYM ZAPACHU, ZAPEWNIAJĄCA NATYCHMIASTOWĄ, DŁUGOTRWAŁĄ SPRĘŻYSTOŚĆ I NAWILŻENIE

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
OTULAJĄCE I ROZGRZEWAJĄCE