fbpx

SALON OWAY

SALON

Witamy w salonie OWAY: miejscu piękna, które każdego dnia świadomie wybiera wartości, które go odzwierciedlają.

W salonach OWAY uznajemy wspaniałą pracę artystyczną i rzemieślniczą stylistów fryzur, którzy wychwytują i uwydatniają osobowość klientów korzystając z różnych źródeł i wykorzystując swoje umiejętności. W salonie OWAY możesz odetchnąć w poszukiwaniu najlepszych spersonalizowanych zabiegów, nie zapominając o stworzeniu regenerującej atmosfery, która wprawi Cię w dobre samopoczucie. Zaangażowanie etyczne i środowiskowe salonu polega na stosowaniu produktów o wysokim stężeniu aktywnych składników roślinnych, które mogą spełniać wiele funkcji.

W tej świątyni dbania o siebie możesz zapomnieć o rutynie, oddając się przyjemności zapachu mieszanek olejków eterycznych i stawiając niewielkie kroki w odkrywaniu wiedzy o swoich potrzebach dzięki ukierunkowanej i spersonalizowanej usłudze analizy włosów i skóry głowy. Możesz polegać na kreatywności dyscypliny jaką jest fryzjerstwo, które czerpie ze sztuki, rzemiosła, psychologii i nauk o dobrym samopoczuciu, z designu, reinterpretacji stylu zgodnie z nieskończonymi ekspresyjnymi możliwościami cięcia, kolorów i fryzur oraz pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Świat piękna, w którym będziesz oddychać specjalną mieszanką olejków eterycznych, w którym między jednym rytuałem a drugim będziesz otoczonym pięknem szklanych i aluminiowych opakowań, które wyrażają elegancję i  design, w którym będziesz popijać esencjonalną mieszankę ziół i słuchać relaksującej muzyki.

tempio_della_cura_di_se__347x385

W salonie Organic Way, filozofia Agricosmetics dociera do wszystkich zakątków, nawet tych najmniej widocznych. Od wyboru ekologicznych i w 99% pozbawionych plastiku mebli po ofertę multisensorycznych rytuałów dobieranych na miarę, poprzez odpowiedzialny i prawdziwy styl życia, który może wprowadzić do obiegu najprawdziwszą równowagę.  Ponowne użycie szklanych butelek i słoików dzięki platformy TAKE OWAY, która umożliwia testowanie naszych produktów i udostępnianie pustych pojemników po ich użyciu.

Ścieżki pielęgnacji wskazane w salonie są połączone z synergicznymi programami podtrzymywania pielęgnacji w domu, tak aby osiągnąć jak najlepsze efekty i ciągłą poprawę kondycji włosów i skóry głowy, dzięki formułom bogatym w składniki roślinne.

Wierzymy również w poszanowanie wyjątkowości każdego salonu. Wbrew homogenizacji i monotonii z góry zdefiniowanego formatu marki zachęcamy salony, które wybierają życie według Organic way of life do interpretowania świata OWAY w oparciu o ich charakter, tworząc środowiska o wyrafinowanym eco-designie i naprawdę wyjątkowym stylu.

ZOBACZ 50 SALONÓW OWAY 2020 ROKU