fbpx

rebuilding

rebuilding, ow, oway

SPECJALISTYCZNA LINIA PRZYWRACAJĄCA ZNISZCZONYM I SŁABYM WŁOSOM SIŁĘ I ZDROWY WYGLĄD

Ciągłe agresje zewnętrzne, chemiczne i środowiskowe mogą powodować uszkodzenia strukturalne włókien włosowych. Zniszczone włosy mają zubożałe włókna, porowatą i szorstką strukturę i nie odbijają się od nasady. Linia rebuilding to zabieg głęboko regenerujący, który nadaje zniszczonym włosom substancję i materię.

Kompletny, spersonalizowany program, który dostarcza włóknom włosów ich zasadnicze składniki: biomimetyczne białka roślinne, które naprawiają uszkodzenia strukturalne poprzez rekonstrukcję struktury molekularnej keratyny; lipidy, które tworzą warstwę ochronną wokół naskórka oraz pierwiastków śladowych i minerałów, które zapewniają siłę, miękkość i odporność.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

IRYS
Kwiat bogaty w fitoestrogeny o działaniu tonizującym, ożywia matowe włosy pozbawione życia. Kłącza wspomagają odnowę i regenerację komórek.

ORGANICZNE

BAZYLIA
Odżywia, nawilża i rozświetla włókna włosów. Tonizuje i rozświetla włókna włosów. Tonizuje i wzmacnia osłabione włosy. Wyciąg z bazylii regeneruje i odświeża oraz odpręża ciało i umysł.

ETYCZNE

DREWNO TEKOWE I MAHONIOWE
Wyciąg z drewna tekowego jest często stosowany w medycynie ajurwedyjskiej w celu wzmocnienia struktury włosów oraz ze względu na jego właściwości antybakteryjne. Mahoń to roślina powszechnie wykorzystywana w tradycyjnej medycynie afrykańskiej ze względu na swoje cenne właściwości – ożywia włosy i dodaje im energii.

BIOTECHNOLOGICZNE

MIKROELEMENTY
Mikroelementy (żelazo, magnez, cynk, miedź i krzem) przywracają prawidłowe funkcjonowanie komórek zarodkowych macierzy włosa oraz wzmacniają i ożywiają włosy. Pomagają również 18 odbudowującym
aminokwasom znajdującym się w serum wniknąć do wnętrza włosa.

BIOTECHNOLOGICZNE

WITAMINA F FORTE
Witamina F Forte składa się z egzogennych kwasów tłuszczowych uzyskanych z oleju z krokosza barwierskiego. Jest niezbędna do zachowania integralności lipidowej części włosa. Zawiera również tokoferol – lipidowy przeciwutleniacz pomagający chronić macierz pozakomórkową.

BIOTECHNOLOGICZNE

CERAMIDY
Ceramidy to lipidy wypełniające puste przestrzenie w zewnętrznej osłonce włosa. Odbudowa warstwy lipidowej pozwala na ograniczenie utraty wody i intensywniejsze nawilżenie włosów.

BUKIET ZAPACHOWY

LAWENDA, BAZYLIA, CYTRYNA

MIESZANKA ŁĄCZĄCA W SOBIE LEKKIE, KWIATOWE NUTY LAWENDY, PRZENIKLIWY I LEKKO SŁODKI ZAPACH BAZYLII I ŚWIEŻOŚĆ CYTRYNY, DODAJĄCA WŁOSOM REGENERUJĄCEJ, ROZŚWIETLAJĄCEJ ENERGII

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
OCZYSZCZAJĄCE UMYSŁ, ODPRĘŻAJĄCE I TONIZUJĄCE