fbpx

rebalancing

rebalancing, ow, oway

LINIA DETOKSYKUJĄCO-REGENERUJĄCA DLA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW Z NADMIERNYM WYDZIELANIEM SEBUM 

Zrównoważenie tłustej i zanieczyszczonej skóry głowy oraz odzyskanie komfortu i świeżości jest możliwe dzięki rutynie, która towarzyszy intensywnym zabiegom przeprowadzanym w salonie fryzjerskim oraz odpowiedniej pielęgnacji w domu. Linia rebalancing przywraca skórze głowy i włosom normalność, delikatnie usuwając nadmiar sebum, zapewniając świeżość i pozostawiając włosy oraz skórę głowy idealnie oczyszczoną.

W produktach linii rebalancing wykorzystano synergię detoksykującej i ściągającej białej glinki amazońskiej, stymulującej i normalizującej mikronizowanej szałwii oraz pluskwicy, wyciągu roślinnego, który hamuje enzymy odpowiedzialne za nadmierną produkcję sebum.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

SZAŁWIA
Aktywuje krążenie obwodowe, stymuluje i poprawia funkcjonowanie skóry. Dzięki zawartości fenoli działa antyseptycznie, przeciwbakteryjnie i oczyszczająco. W linii rebalancing, kosmetyków przywracających równowagę, biodynamiczna szałwia jest dostępna w formie olejku eterycznego i jako czysta zmikronizowana roślina.

ORGANICZNE

ŚWIETLIK
Działa zmiękczająco, orzeźwiająco, ściągająco i przeciwzapalnie. Zalecany szczególnie do pielęgnacji wrażliwej skóry.

ETYCZNE

GLINKA AMAZOŃSKA
Składnik aktywny pochodzący z dorzecza Amazonki – rejonu, w którym znaleźć można substancje odżywcze najwyższej jakości. Przywraca równowagę skóry głowy ze skłonnością do nadmiernego wydzielania sebum. Delikatnie i skutecznie usuwa toksyny oraz działa ściągająco i oczyszczająco.

ROŚLINNE

MENTOL
Uzyskiwany z miętowego olejku eterycznego, działa ściągająco i oczyszczająco na skórę głowy. Wywołuje natychmiastowe uczucie świeżości i ulgi oraz skutecznie zapobiega świądowi.

ROŚLINNE

PLUSKWICA
Aktywnie przeciwdziała łojotokowi poprzez hamowanie aktywności enzymu 5-α-reduktazy, odpowiedzialnego za nadmierne wydzielanie sebum. Pluskwica pomaga zwalczyć wszystkie przyczyny przetłuszczania się włosów: łojotokową skórę głowy, zmiany pór roku oraz czynniki hormonalne i stres, znacznie redukując łojotok.

ROŚLINNE

PROTEINY ROŚLINNE
Naturalny kompleks chroniący i wzmacniający włókna włosów. Reguluje nawilżenie i utrzymuje włosy w idealnej kondycji nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. Poprawia strukturę włosów i nadaje im elastyczność.

BUKIET ZAPACHOWY

SZAŁWIA, ANYŻ

SŁODKA I AROMATYCZNA ZIOŁOWA NUTA SZAŁWII ŁĄCZY SIĘ Z PIKANTNĄ INTENSYWNOŚCIĄ ANYŻU TWORZĄC ODŚWIEŻAJĄCY ZABIEG PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
BALSAMICZNE, OCZYSZCZAJĄCE, ŁAGODZĄCE