fbpx

plant & mineral refresh

oway, plant mineral

DETOKS, ŚWIEŻOŚĆ I LEKKOŚĆ SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW.

Bezwodna oczyszczająca i dodająca objętości roślinno-mineralna mieszanka do włosów z biodynamiczną miętą, organiczną pomarańczą i etycznie wyprodukowaną różową glinką i zeolitem odświeża włosy bez potrzeby stosowania wody. Pochłania nadmiar sebum i nadaje włosom lekkość, objętość i delikatny zapach.

Najlepsze składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego, które oczyszczają i odżywiają skórę głowy i włosy, dodają im energii, usuwają toksyny oraz zapewniają zmysłom wyjątkowe doświadczenie błogości.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

MIĘTA
Działa ściągająco i oczyszczająco, odciąża i odświeża nasadę włosów, ułatwiając samodzielne usunięcie nadmiaru sebum. Stymuluje wzrost zdrowych włosów. Niweluje świąd skóry głowy dzięki właściwościom antyseptycznym.

ORGANICZNE

POMARAŃCZA
Dodaje blasku i energii. Zalecana do włosów ze skłonnością do przetłuszczania się ze względu na właściwości regulujące wydzielanie sebum.

ETYCZNE

AMAZOŃSKA GLINKA RÓŻOWA
Połączenie czerwonej i białej glinki o właściwościach oczyszczających i zmiękczających. Działa bezpośrednio na skórę głowy i reguluje wydzielanie sebum.

NATURALNE

ZEOLIT
Zwany również „pogromcą zanieczyszczeń ciała” ze względu na zdolność do eliminowania szkodliwych substancji i właściwości oczyszczające. Zeolit pochłania toksyny i chemikalia, zatrzymując je w swojej strukturze krystalicznej, umożliwiając tym samym usunięcie ich z  organizmu. To sprzymierzeniec skóry głowy, który łagodzi podrażnienia i zwalcza wolne rodniki.

NATURALNE

PUMEKS
Sproszkowana skała wulkaniczna, która działa w synergii ze skrobiami, wzmacniając ich zdolność do pochłaniania nadmiaru sebum. Remineralizuje włókna włosów i dodaje im energii.

NATURALNE

MANIOK I SKROBIA RYŻOWA
Kompleks skrobi o różnych i zbilansowanych masach cząsteczkowych pochłania sebum i na- daje włosom lekkość. Działa łagodząco i przynosi komfort skórze głowy. Wzmacnia łodygę włosa dzięki wysokiej zawartości protein.

plant & mineral refresh

• Receptura niezawierająca wody.
• Nie wymaga dodatkowego użycia wody.
• Odświeża włosy, zmniejszając liczbę myć.
• Żadna substancja chemiczna nie przedostaje się do kanalizacji.
• Opakowanie z bursztynowego szkła może być ponownie wykorzystywane i przetwarzane bez ograniczeń.