fbpx

MANIFEST

Manifest marki OWAY to agricosmetics®, które oznacza uprawianie roślin, kwiatów oraz krzewów leczniczych i aromatycznych na miejscu. W naszym gospodarstwie ORTOFFICINA, położonym na wzgórzach Bolonii. Podejście to oznacza również wybór metody biodynamicznej. Najzdrowszej, najczystszej i niewymagającej stosowania środków chemicznych. Pozwala na uzyskanie nieskazitelnych, wyjątkowo skutecznych olejków eterycznych, hydrolatów i wyciągów, które następnie stają się aktywnymi składnikami produktów OWAY.

Podejście agricosmetics® oznacza pakowanie kosmetyków OWAY – bogatych w naturalne składniki – wyłącznie w szkło i aluminium. Te cenne materiały chronią nasze produkty i nadają się w całości do ponownego przetworzenia. Podejście to oznacza również wyeliminowanie zbędnych i nadmiarowych opakowań. Niezbędne narzędzia wykonane są wyłącznie z ekologicznie zrównoważonego papieru, drewna, metalu i bawełny – naturalnych materiałów. Zapewnia to autentyczne doznania. Wykorzystywanie energii odnawialnej w procesach biznesowych, pozwalające na zminimalizowanie wpływu na środowisko naturalne.

Podejście agricosmetics® oznacza tworzenie produktów skoncentrowanych, bogatych w składniki aktywne, tak aby zarówno w salonie, jak i w domu można było używać ich w odpowiednich ilościach, zapobiegając w ten sposób ich marnotrawieniu.

Podejście agricosmetics® to sposób myślenia, sposób życia i świadomy wybór. To dbałość, świadomość i uwaga, które przejawiają się w każdym podjętym wyborze i działaniu. To także tworzenie wysokiej jakości produktów, które nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko i ludzi.