fbpx

MAN

PRODUKTY DLA MĘŻCZYZN DO TWARZY, BRODY, CIAŁA ORAZ WŁOSÓW ZAWIERAJĄCE PIERWOTNE, ROŚLINNO-TECHNOLOGICZNE I BIODYNAMICZNE SKŁADNIKI AKTYWNE

W linii OWAY MAN znajdziesz produkty do codziennej pielęgnacji skóry, brody i ust na bazie skoncentrowanych składników, które zaspokajają specyficzne potrzeby męskiej skóry. Dodatkowo przedstawiamy nową wizję stylizacji dla mężczyzn: produkty, które układają, rzeźbią, rozdzielają kosmyki, a jednocześnie aktywnie wpływają na trzon włosa, zagęszczając  i dając im siłę. Stworzyliśmy również dwa produkty odpowiadające na specyficzne potrzeby mężczyzn: Kurację przeciw wypadaniu, którego zadaniem jest przeciwdziałać androgenetycznemu wypadaniu włosów.

Ma on postać sprayu opracowanego na bazie chronobiologii, działającego w nocy, kiedy rytm całodobowy sprawia, że skóra głowy jest maksymalnie podatna do wchłaniania substancji czynnych oraz produkt stworzony dla mężczyzn, którzy chcą intensywnie zadbać o siwe i białe włosy, przeciwdziałać ich żółknięciu – szampon do włosów, który je rozświetla i neutralizuje niepożądane odcienie.

Pierwotne, roślinno-technologiczne i biodynamiczne wybrane składniki

PIERWOTNE

ZEOLIT
Działa przeciwstresowo, remineralizująco i detoksykacyjnie. Polecany szczególnie do skóry wrażliwej. Siedlisko: gleby wulkaniczne.

ROŚLINNO-TECHNOLOGICZNE

BIOFERMENTY
Dostarczają one komórkom niezbędnych składników odżywczych, a także uzupełniają ewentualne niedobory. Podwyższają one spójność komórkową tkanek, obkurczając je. Stymulują one naprawę i regenerację skóry.

BIODYNAMICZNE

JAŁOWIEC
Działa kojąco i zmiękczająco, łagodzi podrażnienia. Stymuluje również mikrokrążenie skóry głowy, pomagając w walce z wypadaniem włosów i łysieniem. Rekonstruuje i wzmacnia włókno włosa.

PIERWOTNE

JAGODA MAQUI
Nazywana również borówką patagońską, jest uważana za najpotężniejszą super jagodę występującą w przyrodzie. Zawiera delfinidynę, która wytwarza energię witalną komórek i spowalnia proces starzenia. Siedlisko: Patagonia.

ROŚLINNO-TECHNOLOGICZNE

FITOPEPTYDY
Dzięki zredukowanej masie cząsteczkowej, która umożliwia im wnikanie głęboko we włókno włosów, przywracają one puszystość i zagęszczają włosy oraz nadają im siłę, objętość i strukturę.

BIODYNAMICZNE

CZARNUSZKA
Czarnuszka siewna odżywia i wzmacnia cebulkę włosa, pobudzając w ten sposób mikrokrążenie. Działa kojąco i chroni skórę głowy przed zaczerwienieniem.