fbpx

hair loss

oway, hair loss

CHROŃ SWOJE WŁOSY PRZED WYPADANIEM POPRZEZ POBUDZENIE MIKROKRĄŻENIA SKÓRY GŁOWY

Wypadanie włosów jest często wynikiem wielu czynników. Aby skutecznie poradzić sobie z tym delikatnym problemem, fundamentalna jest dokładna diagnoza, która skoncentruje się na unikalnym leczeniu wypadania włosów lub zostanie podjęta decyzja o zintegrowanej metodycznie synergii ze specyficznym preparatem przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum, odbudowie lipidów czy normalizowaniu łupieżu.

Linia hair loss działa na dwóch frontach: oprócz niwelowania nieprawidłowości w obrębie skóry głowy i osiągnięcia głębokiego oczyszczenia, do pobudzenia i wzmocnienia porostu włosów niezbędna jest także stymulacja mikrokrążenia krwi i aktywność cebulek włosów.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

OLEJEK ETERYCZNY Z CEDRU
Działa antyoksydacyjnie na korzenie włosów oraz stymuluje ich wzrost poprzez pobudzanie obwodowego mikrokrążenia krwi. Rezultatem jest lepiej dotleniona i ukrwiona skóra głowy oraz odżywienie włosów przez ich korzenie.

ORGANICZNE

ZIELONA KAWA
Bogata w substancje o silnych właściwościach biochemicznych, takie jak polifenole, taniny i kofeina, zielona kawa stymuluje metabolizm komórkowy. Działa przeciwutleniająco i ochronnie. To jeden z najsilniejszych naturalnych inhibitorów 5-α-reduktazy – enzymu biorącego udział w produkcji sebum, który często powoduje zablokowanie cebulek i przerzedzanie się włosów.

ETYCZNE

DREWNO MAHONIOWE I TEKOWE
Wyciąg z drewna tekowego jest często stosowany w medycynie ajurwedyjskiej w celu wzmocnienia struktury włosów oraz ze względu na swoje właściwości antybakteryjne. Mahoń jest rośliną często stosowaną w tradycyjnej medycynie afrykańskiej ze względu na drogocenne właściwości. Dodaje włosom życia i energii.

BIOTECHNOLOGICZNE

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE BUDLEI DAWIDA
Przyczyniają się do namnażania się komórek mieszków włosowych i poprawiają ich zdolność do samoodtwarzania się. Chronią komórki skóry i mieszków włosowych przed uszkodzeniami spowodowanymi utlenianiem. Komórki zachowują swoją funkcjonalność, a tempo starzenia się komórek spada.

BIOTECHNOLOGICZNE

DYNAGEN
Substancja czynna pozyskiwana z drożdży, działająca podczas fazy wzrostu włosa (anagenu). Rezultatem są mocniejsze i bardziej wytrzymałe włosy. Poprzez dynamizację białek, Dynagen stymuluje tworzenie się nowych warstw keratyny i kolagenu na włosach.

ROŚLINNE

DENSIPLANT
Kompleks pozyskiwany z roślin strączkowych, który stymuluje brodawki skórne do wytwarzania nowych włosów poprzez oddziaływanie na cząsteczki odpowiedzialne za ich zawiązywanie. Działając bezpośrednio na brodawki skórne, kompleks ten przyczynia się do utworzenia sieci naczyń krwionośnych w pobliżu mieszków włosowych, wspomagając transport tlenu i innych składników odżywczych do skóry głowy.

BUKIET ZAPACHOWY

MIĘTA, CYTRYNA

ZIELONA ŚWIEŻOŚĆ MIĘTY ORAZ CIERPKIE, CYTRUSOWE NUTY CYTRYNY TWORZĄ KURACJĘ STYMULUJĄCĄ MIKROKRĄŻENIE KRWI I WZMACNIAJĄCĄ CEBULKI WŁOSÓW

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
NIWELUJĄCE ZMĘCZENIE FIZYCZNE, POBUDZAJĄCE UMYSŁ, POPRAWIAJĄCE KONCENTRACJĘ