fbpx

Edycja limitowana

BLUE TIT X OWAY

EDYCJA SPECJALNA

To wyjątkowy duet wyrażający twórczy talent i interpretujący młody i dynamiczny styl grupy Blue Tit.

Odżywka do włosów w płynie bez spłukiwania i krem teksturyzujący, opracowane zgodnie z zasadami Agricosmetics. To produkty z edycji specjalnej Blue Tit x Oway, będącej rezultatem doboru naturalnych, czystych i niezwykle skutecznych składników oraz starannego planowania, pozwalającego na stworzenie zrównoważonego designu.

Te niezwykle kreatywne i wszechstronne produkty mogą być stosowane indywidualnie lub w połączeniu z dowolnymi innymi produktami z marki Oway. Produkty te są łatwe w użyciu i uniwersalne – podkreślają naturalny charakter włosów oraz pozwalają na tworzenie najbardziej oryginalnych stylizacji, od zmierzwionych, „wczorajszych” włosów o wyraźnej teksturze po uporządkowane fryzury pełne blasku.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

WYCIĄG Z BIODYNAMICZNEGO IRYSA
Bogaty w fitoestrogeny o właściwościach tonizujących i ożywiających, polecane w przypadku włosów matowych i pozbawionych życia. Substancje pozyskiwane z kłączy wspomagają odnowę i regenerację komórek.

ORGANICZNE

WYCIĄG Z ORGANICZNEJ TARNINY
Tarnina skutecznie regeneruje i wzmacnia skórę i włosy. Zapewnia doskonałą elastyczność i nawilżenie.

ETYCZNE

ETYCZNIE WYPRODUKOWANY WYCIĄG Z CZARNEGO RYŻU
Znany również jako Khao Gram, czarny ryż występuje naturalnie w zwrotnikowych i podzwrotnikowych rejonach południowej Azji. Niezwykle bogaty w antocyjaniny, nadające mu charakterystyczny fioletowy kolor, czarny ryż posiada silne właściwości antyoksydacyjne i pomaga zabezpieczać włosy przed wpływem agresywnych czynników zewnętrznych.

WYJĄTKOWE

EKSTRAKT Z KAMIENIA KSIĘŻYCOWEGO*
Właściwości mineralizujące kamienia księżycowego wyrównują powierzchnię włosów, nadając im jedwabistą gładkość i zwiększając ich zdolność do odbijania światła. Dzięki zawartości mikroelementów, ekstrakt koi i nawilża zniszczone i osłabione włosy.

BLUE TIT X OWAY
Historia

Grupa Blue Tit powstała w Londynie w 2011 roku. To twórczy projekt Perry’ego Patraszewskiego, Andiego Hintereggera i Matta Gebbiego. Ideą przewodnią jest tworzenie awangardowych salonów fryzjerskich, które interpretują panujące obecnie trendy z indywidualizmem i osobowością oraz wytyczają nowe kierunki, zwracając uwagę na szczegóły i wpływ na środowisko.

Od wyboru profesjonalnych produktów wysokiej jakości po pięknie zaprojektowane i umeblowane wnętrza, salony Blue Tit stanowią czytelny wyraz zrównoważonego i innowacyjnego projektu.

Salony Blue Tit można znaleźć w całym Londynie – każdy z nich ma swój własny charakter, ale wszystkie łączy niepowtarzalny styl. Aby pielęgnować artystycznego ducha nowych stylistów, grupa założyła Akademię Blue Tit – przestrzeń edukacyjną, w której rozwijają się młode talenty.

W 2019 roku, grupa przyjęła wartości koncepcji Agricosmetics, stając się Międzynarodowym Zespołem Kreatywnym Oway.