fbpx

Dostawy i zwroty

KOSZTY I CZAS DOSTAWY:

Potwierdzenie zamówienia oraz wszystkie informacje na jego temat będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy składaniu zamówienia w sklepie oway.pl.
Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia płatności na koncie oway.pl.

Średni czas dostawy:
Kurier DPD Polska – 24-48 godziny
Kurier InPost – 24-48 godziny

Koszt dostawy:
Realizujemy przesyłki wyłącznie na terenie Polski
1. Kurier DPD (przedpłata) – 12 zł
2. Kurier DPD (za pobraniem) – 15 zł
3. Paczkomaty InPost (przedpłata) – 12 zł
4. Do zamówień powyżej 100 zł i płatności przelewem tradycyjnym lub PayU przesyłka jest GRATIS!

Osobisty odbiór kosmetyków
Możliwy jest odbiór osobisty kosmetyków w Zduńskiej Woli, przy ulicy Łaskiej 43 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, po uprzednim umówieniu się.

ZWROTY:

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

Aby wysłać takie oświadczenie, możesz np. skorzystać z formularza dostępnego na stronie Kontakt lub napisać do nas na adres sklep@oway.pl Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania oświadczenia.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, jesteś obowiązany zwrócić towar do Sklepu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 dni na adres: Fryzdom, Łaska 43, 98-220 Zduńska Wola. Możesz także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie przez nas upoważnionej (np. kurierowi) przy zachowaniu w/w terminów. Dla zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie. Sklep zwraca wszystkie dokonane płatności (za zakupiony towar i koszty dostawy, które poniosłeś z pewnymi obostrzeniami – szczegóły w Regulaminie). Zwrotu płatności dokonamy za pomocą takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś opłacając swoje zamówienie.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Powyższa strona ma charakter informacyjny. Szczegółowy opis zasad dostaw i zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.