fbpx

dailyAct

CODZIENNE ZABIEGI ODŻYWCZE I WZMACNIAJĄCE DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Często myte włosy należy poddać rytuałowi, który łączy delikatne oczyszczanie, nawilżanie i ożywienie z ochroną przed stresem oksydacyjnym, mechanicznym i termicznym związanym ze stylizacją.

Kosmetyki OWAY z linii dailyAct zapewniają właściwe połączenie nawilżenia, ochrony i połysku, zwiększają wytrzymałość i odporność włosów oraz zapobiegają tworzeniu się rozdwojonych końcówek.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

CYTRYNA
Jeden z najstarszych wyciągów roślinnych stosowanych w ziołolecznictwie. Dzięki zawartości witaminy C o właściwościach antyoksydacyjnych rewitalizuje matowe włosy i dodaje im blasku. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i działa ściągająco.

ORGANICZNE

PROTEINY Z KASZTANA JADALNEGO
Kasztany charakteryzują się bogactwem właściwości wykorzystywanych w kosmetyce. W szczególności zawarte w nich proteiny nadają włosom zdrowy wygląd i zapewniają nawilżenie, a także dodają im blasku.

ETYCZNE

CLAUSENA ANISATA
Występuje w podzwrotnikowej części Australii. Posiada właściwości antybakteryjne, antyseptyczne i łagodzące. Zastosowana na skórę głowy intensywnie koi, uspokaja i przywraca równowagę.

BUKIET ZAPACHOWY

CYTRYNA, POMARAŃCZA, GREJPFRUT, PIEPRZ

MIESZANKA ŚWIEŻYCH I AROMATYCZNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH ZAWARTA W LINII PRZEZNACZONEJ DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI, ZAPEWNIAJĄCEJ DELIKATNE, LEKKO NORMALIZUJĄCE OCZYSZCZENIE SKÓRY GŁOWY I ENERGETYZUJĄCE DZIAŁANIE NA WŁOSY

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
OŻYWIAJĄCE I ENERGETYZUJĄCE