fbpx

colorUp

ANTYOKSYDACYJNY ZABIEG DO WŁOSÓW FARBOWANYCH, Z REFLEKSAMI LUB PO ZABIEGACH ROZJAŚNIANIA

Kolor farbowanych włosów jest intensywny, magnetyczny i uwodzicielski. Niestety włosy, poddane obróbce chemicznej, stają się bardziej wrażliwe na promienie UV i czynniki zewnętrzne; dlatego tak duże znaczenie ma odpowiednia ich pielęgnacja, która pozwoli zachować kolor i blask na dłużej.

Linia colorUp oferuje delikatne działanie oczyszczające oraz nabłyszczające. Dodatkowo maska ochronna ma działanie silnie przeciwutleniające i odżywcze, intensyfikuje kolor włosów oraz przedłuża jego trwałość. Unikalny rytuał, który wykorzystuje koktajl najsilniejszych przeciwutleniaczy obecnych w naturze: organicznych jagód Goji, biodynamicznych czerwonych winorośli i wyciągu z śliwek kakadu.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

CZERWONA WINOROŚL
Bogata w polifenole oddziałuje na łodygę włosa, wykazując właściwości antyoksydacyjne i hamujące działanie wolnych rodników. Zabezpiecza włosy przed płowieniem pod wpływem promieniowania UV, zapewniając długotrwały intensywny kolor.

ORGANICZNE

JAGODY GOJI
Występujące w regionach narażonych na nagłe wahania temperatur, jagody Goji wytworzyły silne mechanizmy obronne przeciwdziałające utlenianiu i hamujące wpływ wolnych rodników. Wzmacniają i rewitalizują włókna włosów oraz pozwalają zachować żywy, promienny i trwały kolor.

ETYCZNE

ŚLIWKA KAKADU
Usuwa toksyny, działa przeciwstarzeniowo i dodaje energii. Śliwka kakadu to najbogatsze naturalne źródło witaminy C na świecie. Zawiera około 3000 mg witaminy C w 100 gramach owoców – to 50 razy więcej niż stężenie witaminy C w pomarańczach.

BUKIET ZAPACHOWY

BERGAMOTKA, POMARAŃCZA, CEDR, KOPER WŁOSKI

MIESZANKA CYTRUSOWYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH O SILNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYSTRESOWYCH I ANTYOKSYDACYJNYCH POMAGA ZACHOWAĆ PROMIENNE REFLEKSY I INTENSYWNY KOLOR

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
PRZYNOSZĄCE ULGĘ I PRZYWRACAJĄCE RÓWNOWAGĘ