fbpx

beCurly

ODBICIE I NAWILŻENIE DLA WŁOSÓW NATURALNIE KRĘCONYCH I PO TRWAŁEJ ONDULACJI

Synergiczny zabieg z linii beCurly zaspokaja potrzeby włosów kręconych pod kątem 360 °. Produkty odpowiednio nawadniają i ułatwiają rozczesywanie. Zawarte w linii składniki odżywcze dobrze dociążają włosy kręcone, uwydatniają skręt i dodają blasku.

Produkt Curly potion to lotion stworzony specjalnie z myślą o potrzebach włosów kręconych. Dzięki swojej delikatnej konsystencji zapewnia wsparcie, definicję i separację. Synergia biodynamicznej lukrecji, organicznego dziurawca i etycznie pozyskanego oleju andiroba zapewnia włosom odżywienie, odbicie od nasady i wigor.

Biodynamiczne, organiczne i etycznie pozyskane wybrane składniki

BIODYNAMICZNE

LUKRECJA
Kwas glicyryzynowy zawarty w lukrecji pobudza mikrokrążenie krwi w skórze głowy, wspomaga wchłanianie składników aktywnych oraz łagodzi zaczerwienienia i stany zapalne.

ORGANICZNE

DZIURAWIEC
Według tradycji zielarskiej dziurawiec to szczególnie słoneczna roślina. Chroni, łagodzi i hamuje działanie wolnych rodników, jednocześnie przeciwdziała starzeniu się włókien włosowych.

ETYCZNE

OLEJ ANDIROBA
Cenny składnik kosmetyczny o wyjątkowych właściwościach odbudowujących, nawilżających i łagodzących. Stymuluje zdrowy wzrost cebulek włosowych. Doskonały do włosów kręconych, odżywia je, nadaje im sprężystości oraz miękkości.

BUKIET ZAPACHOWY

BERGAMOTKA, POMARAŃCZA, IMBIR, JAŁOWIEC, GAŁKA MUSZKATOŁOWA, YERBA MATE

INTENSYWNIE ODŻYWCZA LINIA O BOGATYM, PIKANTNYM ZAPACHU, ZAPEWNIAJĄCA DŁUGOTRWAŁĄ SPRĘŻYSTOŚĆ I IDEALNIE ROZDZIELONE PASMA ZARÓWNO WŁOSÓW KRĘCONYCH, JAK I FALOWANYCH

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE:
STYMULUJĄCE I EUFORYCZNE