fbpx

Beauty

CERTYFIKOWANE KOSMETYKI WYPRODUKOWANE ZE ŚWIEŻYCH, ZDROWYCH I NATURALNYCH SKŁADNIKÓW TWORZĄCE ODŻYWCZE I SKUTECZNE PRZEPISY NA PIELĘGNACJĘ SKÓRY

Linia OW Beauty to kolekcja najlepszych, specjalnie dobranych składników, z których możesz tworzyć odżywcze i skuteczne receptury upiększające, zapewniające Twojej skórze idealną „dietę”.

Aksamitne kremy doskonale wchłaniające się w skórę. Udoskonalające szlachetne oleje, rozświetlające i dogłębnie odżywiające skórę. Zapachy oparte na ekstremalnie czystych olejkach eterycznych, otulające skórę, zapewniające zmysłowe i niezapomniane doznania.

Substancje superaktywne

CZYSTEK SZARY
Siła czerpiąca inspirację z czystka szarego – znanego również jako roślina piękna ze względu na niezwykłe bogactwo naturalnych przeciwutleniaczy. To roślina o najwyższym stężeniu polifenoli spotykanym w Europie. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony antyoksydacyjnej, roślina piękna pomaga skórze zachować świeżość i młodzieńczy wygląd.

CUKRY 3D
Caesalpinia spinosa to niewielkie drzewo występujące naturalnie na terenie Peru, które rozwinęło zdolność zatrzymywania wody, aby przetrwać w suchym klimacie Andów. Cukry ekstrahowane z nasion drzewa tara tworzą wyjątkową trójwymiarową strukturę złożoną z cząsteczek o różnej wielkości, które przenikają przez warstwy skóry, nawadniając je w stopniowy i kompleksowy sposób. Cukry 3D skutecznie nawilżają zarówno powierzchnię, jak i głębiej położone warstwy skóry, nadając cerze bardziej jednolity, promienny wygląd i zwartą strukturę.

BIORETINOL
Rewolucyjny kompleks roślinny o działaniu zbliżonym do retinoidów, bez nieprzyjemnych skutków ubocznych syntezy retinolu: BIORETINOL. Inspirowany technikami odbudowy skóry stosowanymi w medycynie estetycznej, bioretinol wypełnia zmarszczki, naturalnie stymulując syntezę kolagenu. Rezultat: skóra jest odmłodzona i ujędrniona; przebarwienia są rozjaśnione, a cera nabiera nowego blasku; głębokie działanie przeciwutleniające zapewnia skórze odpowiednią ochronę. Kompleks na bazie wyciągu z uczepu owłosionego oraz olejów z bawełny i lnu.

ORGANICZNA ZIELONA KAWA
Tajemnica jędrnej skóry o zwartej strukturze: oleisty wyciąg z ORGANICZNEJ ZIELONEJ KAWY. Składnik aktywny wyjątkowo skutecznie ujędrniający skórę, o ukierunkowanym działaniu modelującym i napinającym, nadający sprężystość zwiotczałej skórze. Działa na elementy budujące skórę w wielopoziomowy sposób: 7-krotne zwiększa ilość akwaporyn, zapewniając natychmiastowe nawilżenie skóry; poprzez wysoką zawartość kwasów omega-6 ujędrnia skórę i stymuluje odbudowę naskórka; zagęszcza macierz pozakomórkową; znacznie przyspiesza proces reepitelializacji i tworzenia nowych tkanek; działa przeciwstarzeniowo.

TARCZYCA ALPEJSKA
Serce receptury stanowi tarczyca alpejska – składnik aktywny pochodzący z rolnictwa organicznego, uprawiany w zielonych Alpach Szwajcarskich. Ten czysty składnik aktywny zwiększa wytwarzanie beta-endorfin – neuroprzekaźników naturalnie występujących w organizmie, które wywołują euforię i uczucie szczęścia. Ponadto, tarczyca alpejska pobudza wytwarzanie lipidów, które sprawiają, że skóra jest przyjemnie miękka i nawilżona. Polisacharydy obecne w składzie żelu działają przeciwzapalnie i łagodząco.

PIEPRZ RÓŻOWY
Niezwykła moc PIEPRZU RÓŻOWEGO: przyprawy, która spala tłuszcz. Oleisty wyciąg z pieprzu różowego przerywa proces tworzenia się komórek tłuszczowych. W pierwszej fazie ograniczona zostaje synteza perypiliny – białka warunkującego przekształcenie młodych komórek tłuszczowych w dojrzałe adipocyty, co prowadzi do zmniejszenia złogów tkanki tłuszczowej. W drugiej fazie pieprz różowy działa lipolitycznie – z łatwością spala młode adipocyty poprzez rozpad trójglicerydów na glicerynę i kwasy tłuszczowe. Na koniec, oleisty wyciąg z pieprzu różowego pobudza mikrokrążenie krwi, pomaga organizmowi wyeliminować wszelkie pozostałości komórek tłuszczowych i wzmacniając efekt wyszczuplający preparatu.