Vivifying remedy – kuracja przeciw wypadającym włosom

Opis

Kuracja przeciw wypadającym włosom.

Działanie

Posiada energetyzujące działanie na cebulki włosów i zwiększa wytrzymałość oraz odporność włosów. Pobudza mikrokrążenie skóry głowy i delikatnie nawilża, zapewniając komfort nawet najbardziej wrażliwej skórze.

Użycie

Wmasować w skórę głowy, nie spłukiwać.

Wybrane składniki aktywne

Biodynamiczna mięta  ma orzeźwiający i rewitalizujący wpływ na mikrokrążenie, zapewniając natychmiastową ulgę i komfort dla skóry.
Dynagen
 jest składnikiem czynnym pochodzącym z drożdży. Dynagen poprawia strukturę oraz zwiększa wytrzymałość włosów.  Dzięki dynamizacji białek Dynagen stymuluje tworzenie nowego poziomu keratyny i kolagenu we włosach.
Hairspa Complex to synergia Lactilol’u oraz Xylitol’u. Daje natychmiastowe nawilżenie, zapewniając komfort i ulgę z długotrwałym działaniem. Reguluje proces złuszczania oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Przywraca także ekosystem skóry głowy, sprzyjając rozwojowi zdrowej mikroflory na szkodę organizmów chorobotwórczych.
Green Coffee bogata w substancje o silnym działaniu biochemicznych, takie jak polifenole, taniny i kofeina.
Stymuluje wpływ na metabolizm komórkowy. Jest również bardzo bogata w kwas chlorogenowy, który działa przeciwutleniająco i ochronne.
Drzewo tekowe wzmacnia strukturę włosów. Ma właściwości antybakteryjne.
Machońdziała na skórę antyseptycznie i ściągająco, dając efekt orzeźwienia.

Nie zawiera

SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS.
Czytaj więcej

pH

-

Rozmiar

100ml/ 10x5ml