Purifying hair bath oily scalps – Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się

Opis

Oczyszczający szampon do włosów. Zwalcza łupież ze skóry tłustej i suchej.

Działanie

Działa oczyszczająco na skórę głowy i włosy, wraz z antybakteryjnym i antyseptycznym działaniem. Zwalcza łupież zarówno ze skóry tłustej i suchej, zapobiegając nawrotom.

Użycie

Nałożyć na wilgotne włosy. Wykonać delikatny masaż głowy i dokładnie spłukać. Jeżeli jest konieczność, czynność tą można powtórzyć.

Wybrane składniki aktywne

Biodynamic Rosemary posiada właściwości antybakteryjne i orzeźwiające. Jest idealny do leczenia podrażnionej skóry głowy.
Tymianek organiczny
 dzięki orzeźwiającym i balsamicznym właściwością idealnie nadaje się do leczenia skóry głowy ze skłonnością do przetłuszczania się i łupieżu.
Ethical Teak wzmacnia strukturę włosów. Ma właściwości antybakteryjne.
Ethical Mahogany działa na skórę antyseptycznie i ściągająco, dając efekt orzeźwienia.
Rice wax micro-granules bardzo delikatny złuszczający wosk naturalny. Pochodzi z roślin ryżu.
Phycosaccaride Acg to kompleks pochodzący z alg Laminaria. Zwalcza bakterie odpowiedzialne za nadmierną produkcję  sebum oraz Malassezia Furfur, które jest odpowiedzialne za łupież. Gwarantuje widoczne zmiany, przywracając równowagę skóry.
Puricomplex to kompleks oczyszczający skórę. Powstaje na bazie organicznej pokrzywy i łopianu. Pokrzywa ma działanie ściągające, oczyszczające i przeciwzapalne. Łopian działa antyseptyczne oraz antybakteryjnie, skutecznie zwalczając bakterie i grzyby.

Nie zawiera

SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS.
Czytaj więcej

pH

3,5 – 4,5

Rozmiar

240 ml