Hnectar

Opis

Pierwszy integrator koloru włosów wolny od amoniaku, fenylenodiaminy oraz rezorcyny.

Działanie

Ma doskonałe działanie wypełniające, które sprzyja restrukturyzacji włosów. Dzieje się tak za sprawą białka bawełny oraz witamin i aminokwasów zawartych w Papamiel. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, dzięki wysokiemu stężeniu cukrów zawartych w nektarach. Hnectar poprawia również kolor włosów.

Użycie

Wymieszać Hnectar z Hcatalyst lub Htone w stosunku 1:1.

Wybrane składniki aktywne

Nektar z bzu biodynamicznego rozjaśniania i rewitalizuje. Sprawia, że włosy są jasne i błyszczące. Jest to idealne remedium dla włosów umierających.
Nektar z organicznej Malwy jest kojący, orzeźwiający i anty-uczulający. Doskonały dla skóry wrażliwej- zmniejsza jej skłonność do podrażnień, zwalczając zatory i działając przeciwzapalne.
Nektar z Papamiel odżywia, regeneruje i rewitalizuje. Papamiel ma mechanizm szybkiej regeneracji na wyższe komórki naskórka. Dzięki wysokiej koncentracji cukrów, sprzyja nawilżeniu i zapewnia wyjątkowy komfort.
Etyczna Yerba Mate to przeciwutleniacz. Chroni włosy przed utlenianiem i endogennymi naprężeniami. Zapobiega starzeniu i zachowuje witalność komórek.
Cotton Protein zapobiega wysychaniu oraz przywraca prawidłowe czynności włókna włosa. Odżywia włosy i sprawia że są miękkie.

Nie zawiera

AMMONIA / PARAPHENYLENEDIAMINE / RESORCINOL / ALCOHOL / PERFUME / MINERAL OIL.
Czytaj więcej

pH

-

Rozmiar

60 ml