Hbleach

Opis

Rozjaśniacz bez amoniaku.

Działanie

Rozjaśnia włosy do 6 tonów. Chroni i pielęgnuje włókna włosów i skórę głowy oraz sprawia, że włosy są miękkie i sprężyste. Nie zawiera amoniaku i nie ma żadnych drażniących substancji zapachowych. Rozjaśnia włosy równomiernie nie pozostawiając smug. Działa stopniowo podczas zabiegu dla lepszej kontroli rozjaśniania. Idealny dla każdego typu rozjaśniania, jak i do ściągania koloru.

Użycie

Rozjaśnianie: w niemetalowej misce wymieszać jedną część kremowego rozjaśniacza Hbleach z dwoma częściami Htone lub Hcatalyst – aktywator (2,7%, 6%, 9%, 12% - w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia). Ściąganie koloru: w niemetalowej misce wymieszać jedną część Hmilk ( mleczko do ściągania koloru) z jedną części Hbleach ( kremowy rozjaśniacz). Dodaj do tego aktywator Hcatalyst 2,7% (1:1)*. Wymieszaj i nałóż na wybraną część włosów. Spryskać włosy Hrestore (keratyna). Umieścić włosy pod źródłem ciepła na 20-40 minut. Następnie zmyć mieszankę i umyć włosy szamponem Hbalance oraz odżywić mleczkiem Hmilk.
* przykład: 20ml Hmilk (mleczko do ściągania koloru), 20ml Hbleach (kremowy rozjaśniacz ) i 40ml Hcatalyst ( aktywator).

Wybrane składniki aktywne

Masło Kukui łagodzi podrażnienia skóry głowy, wzmacniając system obrony przed agresywnymi czynnikami zewnętrznym
Organiczny olej Perilla jest powszechnie stosowany w fitoterapii. Ma działanie kojące i uspokajające. Hamuje proces starzenia się włosów.
Biodynamiczny olej z lawendy łagodzi podrażnienia skóry głowy,wzmacniając jego obrony przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Olej z Burkina Faso odżywia, przywraca sprężystość i zapewnia trwałą poprawę struktury włókien włosów.

Nie zawiera

AMMONIA / PARABENS / PETROLATUM / PEG-PPG-BG / EDTA / ARTIFICIAL COLORANTS / FRAGRANCE / OMG.
Czytaj więcej

pH

10,8 – 11,8

Rozmiar

500 ml