Witaj w naszym salonie Head.SPA

Techniki, usługi, narzędzia – wszystko czego potrzebuje Twój salon.

 

DLA KOGO JEST OWAY HEAD.SPA?

JEŻELI CHCESZ ODMIENIĆ SWÓJ SALON I STWORZYĆ Z NIEGO MIEJSCE POŚWIĘCONE WELNESS NR 1 DLA TWOICH KLIENTÓW  //  JEŻELI JUŻ ZAOPATRZYŁEŚ SWÓJ SALON W EKOLOGICZNE PRODUKTY ORAZ ZDROWE ZABIEGI I CHCESZ STWORZYĆ ATMOSFERĘ PRAWDZIWEGO SPA, OFERUJĄC AROMATERAPIE, DIAGNOSTYKĘ ORAZ KOSMETYKĘ WŁOSÓW.  //  JEŻELI UWAŻASZ, ŻE WAŻNE JEST NIE TYLKO LECZENIE SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW, ALE RÓWNIEŻ TROSKA O ODNOWĘ BIOLOGICZNĄ TWOICH KLIENTÓW, MOŻESZ ZAOFEROWAĆ IM SKUTECZNE I PRZYJEMNE ZABIEGI OPRACOWANE PRZEZ OW.

Pozwól swoim klientom doświadczyć działania HEAD.SPA

01. NOTA

Miła woń która jest identyfikacją kosmetyków OW.

Oryginalny zapach, który rozprzestrzenia się w powietrzu. Działając na zmysł węchu od razu identyfikowany jest z marką OW.

Odpowiednia kolejność nut na klawiaturze pianina układa się w harmonijną melodie, wywołując wrażenia i emocje. Podobnie jest z naszym zapachem, który dzięki unikalnej kompozycji naturalnych składników przywołuje u Twoich klientów uczucia i wspomnienia.

NOTA od OrganicWay – zapach, który łączy w sobie żywiołowość owoców cytrusowych, świeżość kopru i zmysłowość wanilii. Został on zaprojektowany tak, aby odmienić prosty salon w unikalne, wszechstronne i wielozmysłowe miejsce, które łatwo zapamiętać.

02. ESSENTIAL CLOUD DIFFUSER

Dobroczynne właściwości naturalnych olejków eterycznych będą przenikać Twój salon.

AROMATERAPIA Essential Cloud Diffuser wykorzystując najnowsze techniki fal ultradźwiękowych. Rozpyla parę wodną wraz z olejkami eterycznymi bez użycia ciepła, zachowując ich naturalne właściwości.

CZYSTE POWIETRZE powietrze w salonie stanie się czyste i orzeźwiające, dzięki funkcji która zmniejsza szkodliwe skutki suchego powietrza.

DESIGN prosty wygląd zapewnia dopasowanie się do każdego rodzaju wnętrz.

03. MASAŻ POWITALNY

Daj swoim klientom mały gest, który skupi ich uwagę na Twoim salonie.

Stworzyliśmy specjalną ceremonię powitalną dla Twojego Head.Spa.
Poprzez starannie wybrane gesty i masaże realizowane w określonej kolejności, można rozładować napięcie i stres mięśni głowy oraz ramion.

Zostaw swoje zmartwienia w rękach wyszkolonych specjalistów na rzecz Twojej urody i odnowy biologicznej.

04. AROMA

 

Mieszanka dokładnie wyselekcjonowanych aromatycznych ziół, owoców i kwiatów. Dzięki temu Twój salon z pewnością wypełni się dobrym samopoczuciem.

AROMA – jest idealną kombinacją ziół, przeznaczoną dla właścicieli salonów, którzy chcą dać swoim klientom coś, czego nie doświadczą w żadnym innym salonie. AROMA do picia jest z tych samych składników co nasze kosmetyki.

AROMA jest w szklanym pojemniku, prezentując tym samym organoleptyczną strukturę produktu.

05. AROMA- ZESTAW POWITALNY

Napary z AROMA są idealnym dodatkiem do zabiegów OrganicWay.

Zestaw powitalny AROMA wykonany jest z przeźroczystego szkła. Doskonale komponuje się z ekologicznym naparem AROMA, który komponowany jest z naszych roślin.

Zestaw zawiera:
DZBANEK AROMA: dzbanek na napar AROMA wraz z filtrem wielokrotnego użytku.
KUBKI AROMA: eleganckie, wygodne w trzymaniu kubki wielokrotnego użytku.
Minimalistyczny design zapewnia dopasowanie do każdego pomieszczenia.

06. TRICO-ANALYZER

07. VIBE

Muzykoterapia wypełnia przestrzeń i otacza klientów relaksującą i harmonijną atmosferą.

VIBE jest wyselekcjonowaną relaksującą muzyką stworzona specjalnie dla OW. Jest to kompilacja muzyki orientalnej waz z dźwiękami współczesnymi.

JEŻELI BYŁEŚ W SALONIE OW KLIKNIJ ABY POBRAĆ MUZYKĘ.